• Spotkanie z policjantem

• Przed feriami w szkole odbyło się spotkanie z policjantem, który jak co roku przypomniał uczniom zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych.Chętnie też odpowiadał na pytania uczniów dotyczące ich bezpieczeństwa. Życzymy wszystkim uczniom wspaniałych, a przede wszystkim bezpiecznych ferii!

• Dbamy o zęby!

• "Myję zęby, bo wiem dobrze o tym,

Kto ich nie myje ten ma kłopoty..."

Podczas dzisiejszych zajęć dzieci z klas I-III zdobyły niezbędną wiedzę na temat higieny jamy ustnej, dbania o zęby, sposobów i częstotliwości prawidłowego szczotkowania ich oraz przełamania bariery regularnych wizyt stomatologicznych. Dowiedziały się również, jak ważne jest dbanie o ich stan już od najmłdszych lat.

• Uroczysty apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

• Podczas uroczystego apelu uczniowie z klas I-III przedstawili jasełka. W przepięknej scenografii nawiązującej do Betlejem uczniowie przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Mali aktorzy z wielkim zaangażowaniem wczuwali się w swoje role. Każdy mógł poczuć ciepło i rodzinną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło oczywiście pięknych kolęd i pastorałek. Następnie wszyscy udali się do swoich klas, gdzie wraz z wychowawcami zasiedli do klasowej Wigilii. To był miły wspólny czas! Wesołych Świąt