• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• Nadszedł wyczekiwany przez wielu dzień- zakończenie roku szkolnego! Wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa, a wybrani również nagrody, dyplomy oraz puchary za naukę i osiągnięcia sportowe. W tym dniu pożegnaliśmy też uczniów klasy 8, którzy zostali uhonorowani nagrodami w różnych kategoriach przyznanymi przez uczniów kl.7. Pożegnaliśmy też rodziców, których dzieci kończą naukę w naszej szkole.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom! Jesteśmy z Was dumni!

Dziekujemy rodzicom za współpracę w mijającym roku szkolnym. Była bardzo owocna.

Naszym absolwentom życzymy dostania się do wymarzonych szkół i powodzenia w dalszej edukacji! Wszystkiego co najlepsze dla Was!

Na koniec życzymy wszystkim wspaniałych wakacji!