• DLA UCZNIÓW

• WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2021/2022

pobierz plik: wykaz-podrecznikow_2021-2022.doc

INFORMATOR o szkołach ponadpodstawowych i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Krośnieński

pobierz plik: informator_2021.pdf

ZDALNE NAUCZANIE

PLIKI DO POBRANIA wybierz przedmiot

Nauczyciele kontaktują się z uczniami/rodzicami, wykorzystując różne środki komunikacji zdalnej: telefon, poczta mailowa, platforma Microsoft Teams, aplikacja Messenger, strona internetowa szkoły.

1. Platformą wykorzystywaną w szkole do zdalnego nauczania jest Microsoft Teams oraz aplikacja Messenger.
        2. W zakładce Dla uczniów zamieszczony jest plan zajęć dla klas I-III i V-VIII obowiązujący w czasie zdalnego nauczania oraz materiały do zrealizowania z poszczególnych przedmiotów dla każdej z klas.
        3. Uczniowie pracują codziennie według planu lekcji. Wykonane i podpisane zadania odsyłają na adresy mailowe nauczycieli poszczególnych przedmiotów.
        4. Nauczyciele po poprawieniu zadań wysyłają informację zwrotną na adres mailowy uczniów lub rodziców.

W razie zmian będziecie Państwo na bieżąco informowani. Prosimy o śledzenie informacji zamieszczanych na stronie internetowej szkoły.

OTWARTE ZASOBY EDUKACYJNE, KSZTAŁCENIE ZDALNE

Platforma edukacyjna – www.dzwonek.pl
        Platforma edukacyjna – https://equrs.pl/dla-szkol
        Serwis epodreczniki – https://epodreczniki.pl