• DZIEŃ KOTA

• Obchody Dnia Kota w naszym kraju przypadają na dzień 17 lutego. Głównym celem tego święta jest podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka, uwrażliwienie społeczeństwa na problem bezdomnych i głodujących kotów...Podczas organizowanych zajęć uczniowie z klas I-III zapoznali się z ciekawostkami dotyczącymi życia kotów dzikich i domowych, dowiedzieli się czym należy prawidłowo karmić te zwierzęta, jak również zapoznali się z nawoływaniem kotów w językach obcych. Uczniowie rozwiązywali łamigłówki, sudoku, wykreślanki, śpiewali piosenki. Na koniec każdy zamienił literkę K w pięknego kota.

• WALENTYNKOWA POCZTA

• Miło jest sprawić komuś przyjemność. Walentynkowe wiadomości wywołały uśmiechy na wielu twarzach Poczta spisała się na medal

• WALENTYNKOWY WYJAZD DO KINA

• Przedszkolaki oraz uczniowie z klas I-III spędzili dzisiejszy walentynkowy dzień w kinie. Obejrzeli film animowany "Wyfrunięci". Bajka przedstawiała historię rodzinę kaczek, która opuszcza swój staw i udaje się w podroż po nieznanym im dotąd świecie. Spotyka ich mnóstwo ciekawych i bawiących do łez przygód

Uczniowie z klas 4-8 obejrzeli film "Cudowny chlopak. Biały ptak." Jest to opowieść o nastoletniej przyjaźni i początkach miłości w trudnym czasie II wojny światowej. Film pokazał nam jak ważna jest życzliwość i bycie dobrym człowiekiem.