• DZIEŃ KROPKI

• 15 września uczniowie klasy pierwszej obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki. Wielu uczniów tego dnia założyło ubrania w kropki. Dzieci opowiadały o swoich pasjach i zainteresowaniach. Był to twórczy dzień. Z małych kropek powstawały bardzo ciekawe dzieła. Każdy z naszych uczniów ma talent. Mamy wśród nas talenty plastyczne, muzyczne, sportowe, techniczne i wiele, wiele innych.

• Cyrk "SZOK" w naszej szkole

• Co za szok... do naszej szkoły przyjechał cyrk "Szok". Przedszkolaki i uczniowie zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie odbył się interesujący pokaz artystówPodczas występów cała publiczność bawiła się doskonale. Wybrane przez artystów dzieci oraz dorośli nie tylko podziwiali triki cyrkowe, ale mieli również okazję do wzięcia czynnego udziału w realizacji niektórych zadań. Pełni zapału, z różnym skutkiem próbowali dotrzymać kroku artystom, co często wzbudzało ogólną radość. Zabawni klauni bawili dzieci swoimi sztuczkami. Można było zobaczyć tresowane psy i gołębie. Wszystkim dzieciom dopisywał dobry humor, a atmosfera była naprawdę gorąca

• NARODOWE CZYTANIE

• Wzorem lat ubiegłych wzięliśmy udział w akcji Narodowe Czytanie. Tym razem czytaliśmy fragment "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej- legendę o Janie i Cecylii. Kolejna taka akcja za rok, ale czytać książki bedziemy nie tylko od święta.

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

• Milo było zobaczyć te uśmiechnięte twarze. Wypoczęci i pełni zapału uczniowie wrócili dzisiaj do szkoły. Życzymy Wam samych sukcesów i wielu wspaniałych doświadczeń w nowym roku szkolnym. Szczególnie ciepło witamy w naszym gronie uczniów klasy I i nowych przedszkolaków.